Plisē žalūzijas sistēmas Cosiflor 20 mm

Plisē žalūzijas sistēmas Cosiflor 20 mm
Plisē žalūzijas sistēmas Cosiflor 20 mm
Lapā:
Kārtot pēc:

Plisētās žalūzijas, manuāli vadāmās – standarta sistēma Cosiflor VS 1

Standarta sistēmas Cosiflor VS 1 plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir fiksēta augšējā karnīze un kustīga apakšējā karnīze; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;Plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisēto žalūziju montāža: vertikāli; Standarta sistēmas Cosiflor VS 1 plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis. PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUGI, KROKAS PLATUMS 20MM. Šeit izvietotie audumu un materiālu fotoattēli var nesniegt pi..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētās žalūzijas, manuāli vadāmās – standarta sistēma Cosiflor VS 2

Standarta sistēmas Cosiflor VS 2 plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir kustīga augšējā karnīze un kustīga apakšējā karnīze;  Plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku;  Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;  Plisēto žalūziju montāža: vertikāli;  Standarta sistēmas Cosiflor VS 2 plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis no PVH, plastikāta, koka, alumīnija utt.  PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUGI, KROKAS PLA..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

„Diena-nakts” tipa plisētās žalūzijas, manuāli vadāmās – sistēma Cosiflor VS 3

Sistēmas Cosiflor VS 3 „diena-nakts” plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir fiksēta augšējā karnīze, kustīga centrālā karnīze un kustīga apakšējā karnīze; „Diena-nakts” tipa plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;„Diena-nakts” tipa plisēto žalūziju montāža: vertikāli; Sistēmas Cosiflor VS 3 „diena-nakts” tipa plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis no PVH, plastikāta, koka, alumīnija utt. PLISĒTO ŽALŪZI..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

„Diena-nakts” tipa plisētās žalūzijas, manuāli vadāmās – sistēma Cosiflor VS 3 SD

Sistēmas Cosiflor VS 3 SD „diena-nakts” plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir fiksēta augšējā karnīze, kustīga apakšējā pakete; „Diena-nakts” tipa plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;„Diena-nakts” tipa plisēto žalūziju montāža: vertikāli; Sistēmas Cosiflor VS 3 SD „diena-nakts” tipa plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis no PVH, plastikāta, koka, alumīnija utt. PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PAR..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētās žalūzijas, kas kombinētas no trīsstūra un taisnstūra plisētajiem paceļamajiem aizkariem – sistēma Cosiflor VS 4

Sistēmas Cosiflor VS 4 plisētās žalūzijas ir kombinēts modelis, kas sastāv no diviem kopā savienotiem paceļamajiem aizkariem. Apakšējais paceļamais aizkars ir taisnstūra formā un kustīgs, augšējais paceļamais aizkars – trīsstūra formā un fiksēts.Sistēmas Cosiflor VS 4 plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;Trīsstūra + taisnstūra kombinēto plisēto paceļamo aizkaru montāža: vertikāli; Kombinēto plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie l..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Mansarda plisētās žalūzijas, standarta plisētie paceļamie aizkari mansardu logiem – sistēma Cosiflor DF 10

Sistēmas Cosiflor DF 10 plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir fiksēta augšējā karnīze un kustīga apakšējā karnīze;Plisētās žalūzijas mansardu logiem ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm; Plisēto žalūziju mansardu logiem montāža: leņķī; Sistēmas Cosiflor DF 10 mansarda plisēto žalūziju pielietojums: taisnstūru mansardu logi no PVH, plastikāta, koka, alumīnija u.c. materiāliem.PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUGI, KROKAS PLATUMS 20MM. Šeit izvietotie ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Mansarda plisētās žalūzijas, standarta plisētie paceļamie aizkari mansardu logiem – sistēma Cosiflor DF 20

Sistēmas Cosiflor DF 20 plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir kustīga augšējā karnīze un kustīga apakšējā karnīze;Plisētās žalūzijas mansardu logiem ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm; Plisēto žalūziju mansardu logiem montāža: leņķī; Sistēmas Cosiflor DF 20 mansarda plisēto žalūziju pielietojums: taisnstūru mansardu logi no PVH, plastikāta, koka, alumīnija u.c. materiāliem.PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUGI, KROKAS PLATUMS 20MM. Šeit izvietotie ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

„Diena-nakts” tipa mansarda plisētās žalūzijas – sistēma Cosiflor DF 30

Sistēmas Cosiflor DF 30 „diena-nakts” tipa plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir fiksēta augšējā karnīze, kustīga centrālā karnīze un kustīga apakšējā;Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm; Plisētās žalūzijas mansardu logiem ir vadāmas ar roku; Plisēto paceļamo aizkaru mansardu logiem montāža: leņķī; Sistēmas Cosiflor DF 30 mansarda plisēto žalūziju pielietojums: taisnstūru mansardu logi no PVH, plastikāta, koka, alumīnija u.c. materiāliem.PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUG..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Mansarda plisētās žalūzijas ar vadulu, kas novērš žalūziju aizķeršanos – sistēma Cosiflor PL 11

Sistēmas Cosiflor PL 11 plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir sānu kārtojums ar vadulu, kas novērš mansarda plisēto žalūziju aizķeršanos;Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm; Sistēmas Cosiflor PL 11 plisētie paceļamie aizkari ir vadāmi ar teleskopiska roktura palīdzību; Plisēto paceļamo aizkaru mansardu logiem montāža: leņķī; Sistēmas Cosiflor PL 11 mansarda plisēto žalūziju pielietojums: ziemas dārzi, mansardu taisnstūrveida logi no PVH, plastikāta, koka, alumīnija u.c. materiā..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Mansarda plisētās žalūzijas ar vadulu, kas novērš žalūziju aizķeršanos – sistēma Cosiflor PLE 12

Sistēmas Cosiflor PLE 12 plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir sānu kārtojums ar vadulu, kas novērš mansarda plisēto žalūziju aizķeršanos;Sistēmas Cosiflor PLE 12 plisēto paceļamo aizkaru mansardu logiem vadību nodrošina 24 V DC elektromotors; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm; Plisēto paceļamo aizkaru mansardu logiem montāža: leņķī; Sistēmas Cosiflor PLE 12 mansarda plisēto žalūziju pielietojums: ziemas dārzi, mansardu taisnstūrveida logi no PVH, plastikāta, koka, alumīnija ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētās žalūzijas, kas kombinētas no trīsstūra un taisnstūra plisētajiem paceļamajiem aizkariem – sistēma Cosiflor VS 4S

Sistēmas Cosiflor VS 4S plisētās žalūzijas ir kombinēts modelis, kas sastāv no diviem paceļamajiem aizkariem, kuru abas daļas ir vadāmas neatkarīgi viena no otras. Apakšējais paceļamais aizkars ir taisnstūra formā un kustīgs, augšējais paceļamais aizkars – trīsstūra formā un kustīgs.Sistēmas Cosiflor VS 4S plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;Trīsstūra + taisnstūra kombinēto plisēto paceļamo aizkaru montāža: vertikāli; Kombinēto plisēto žalūziju..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētās žalūzijas, kas kombinētas no trapeces un taisnstūra plisētajiem paceļamajiem aizkariem – sistēma Cosiflor VS 5

Sistēmas Cosiflor VS 5 plisētās žalūzijas ir kombinēts modelis, kas sastāv no diviem paceļamajiem aizkariem, kuru abas daļas ir vadāmas neatkarīgi viena no otras. Apakšējais plisētais paceļamais aizkars ir taisnstūra formā un kustīgs, augšējais plisētais paceļamais aizkars – trapeces formā un kustīgs.Sistēmas Cosiflor VS 5 plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;Trapeces + taisnstūra kombinēto plisēto paceļamo aizkaru montāža: vertikāli; Kombinēto ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētās žalūzijas, kas kombinētas no vienādsānu trapeces un taisnstūra plisētajiem paceļamajiem aizkariem – sistēma Cosiflor VS 6

Sistēmas Cosiflor VS 6 plisētās žalūzijas ir kombinēts modelis, kas sastāv no diviem paceļamajiem aizkariem, kuru abas daļas ir vadāmas neatkarīgi viena no otras. Apakšējais plisētais paceļamais aizkars ir taisnstūra formā un kustīgs, augšējais plisētais paceļamais aizkars – vienādsānu trapeces formā un kustīgs.Sistēmas Cosiflor VS 5 plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;Vienādsānu trapeces + taisnstūra kombinēto plisēto paceļamo aizkaru montāža: vert..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētās žalūzijas vienādsānu trapeces formā – sistēma Cosiflor VS 7

Sistēmas Cosiflor VS 7 plisētā paceļamā aizkara forma – vienādsānu trapece; Plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;Vienādsānu trapeces formas plisēto žalūziju montāža: vertikāli; Vienādsānu trapeces formas plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis no PVH, plastikāta, koka, alumīnija utt. PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUGI, KROKAS PLATUMS 20MM. Šeit izvietotie audumu un materiālu fotoattēli va..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētās žalūzijas trapeces formā – sistēma Cosiflor VS 8

Sistēmas Cosiflor VS 8 plisētā paceļamā aizkara forma – trapece; Plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;Trapeces formas plisēto žalūziju montāža: vertikāli; Trapeces formas plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis no PVH, plastikāta, koka, alumīnija utt.PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUGI, KROKAS PLATUMS 20MM. Šeit izvietotie audumu un materiālu fotoattēli var nesniegt pilnīgu kolekcijas Dormax kr..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētās žalūzijas vienādsānu trīsstūra formā – sistēma Cosiflor VS 9

Sistēmas Cosiflor VS 10 plisētā paceļamā aizkara forma – vienādsānu trīsstūris; Plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;Vienādsānu trīsstūra formas plisēto žalūziju montāža: vertikāli; Vienādsānu trīsstūra formas plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis no PVH, plastikāta, koka, alumīnija utt. PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUGI, KROKAS PLATUMS 20MM. Šeit izvietotie audumu un materiālu fotoatt..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētās žalūzijas taisnleņķa trīsstūra formā – sistēma Cosiflor VS 10

Sistēmas Cosiflor VS 10 plisētā paceļamā aizkara forma – taisnleņķa trīsstūris; Plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm;Taisnleņķa trīsstūra formas plisēto žalūziju montāža: vertikāli; Taisnleņķa trīsstūra formas plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis no PVH, plastikāta, koka, alumīnija utt. PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUGI, KROKAS PLATUMS 20MM. Šeit izvietotie audumu un materiālu fotoatt..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētās žalūzijas, brīvi plandošie plisētie aizkari taisnstūra formā – sistēma Cosiflor F1

Standarta sistēmas Cosiflor VS 2 plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir kustīga augšējā karnīze un kustīga apakšējā karnīze; Plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm; Plisēto žalūziju montāža: vertikāli; Standarta sistēmas Cosiflor VS 2 plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis no PVH, plastikāta, koka, alumīnija utt. PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUGI, KROKAS PLATUMS 20MM. Šeit izvietotie ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Top-down / ”augšup-lejup” plisētās žalūzijas, brīvi plandošie plisētie aizkari – sistēma Cosiflor F2

Brīvi plandošajām plisētajām žalūzijām ir kustīga plisētā paceļamā aizkara pakete, kas ir bīdāma augšup un lejup.Kustīgās plisēto paceļamo aizkaru paketes ir vadāmas ar roku ar savstarpēji neatkarīgu auklu palīdzību; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm; Plisēto žalūziju montāža: vertikāli; Sistēmas Cosiflor F2 top-down/”augšup-lejup” brīvi plandošo plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis no PVH, plastikāta, koka, alumīnija u.c. materiāliem.&n..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

„Diena-nakts” tipa plisētās žalūzijas, brīvi plandošie plisētie aizkari – sistēma Cosiflor F3

Standarta sistēmas Cosiflor VS 2 plisētajiem paceļamajiem aizkariem ir kustīga augšējā karnīze un kustīga apakšējā karnīze; Plisētās žalūzijas ir vadāmas ar roku; Plisētās žalūzijas krokas platums 20mm; Plisēto žalūziju montāža: vertikāli; Standarta sistēmas Cosiflor VS 2 plisēto žalūziju pielietojums: atveramie un atvāžamie logi / balkonu durvis no PVH, plastikāta, koka, alumīnija utt. PLISĒTO ŽALŪZIJU DORMAX MATERIĀLA PARAUGI, KROKAS PLATUMS 20MM. Šeit izvietotie ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€