Vertikālās žalūzijas

Vertikālās žalūzijas
Vertikālās žalūzijas sastāv no vertikālo žalūziju sistēmas lamelēm – sloksnēm, kas izgatavotas no īpaši apstrādāta izturīga materiāla, kuram piemīt pastiprinātas aizsargājošās īpašības, tas praktiski neizbalē saulē, neuzkrāj statisko spriegumu, noturīgs pret netīrumiem, un to ir viegli tīrīt.

Vertikālo žalūziju sistēmas lameles ir piestiprinātas pie karnīzes augšā ar speciālu turētāju palīdzību, kas griežas ap savu asi. Savukārt vertikālo žalūziju karnīzes stiprinājums var tikt ievietots sienā, griestos vai logailā. Kronšteinu izmantošana palīdz, ja nepieciešams izvirzīt aizsargkonstrukciju sānis no sienas pietiekami lielā attālumā.

Pateicoties lameļu vertikālajam stāvoklim, vertikālās žalūzijas sniedz vizuālu telpas griestu paaugstinājuma sajūtu, piepilda to ar izsmalcinātību un padara to īpaši ērtu un komfortablu. Apakšā lameles tiek savienotas savā starpā ar ķēdīti.

Lameļu noturība pret vēja brāzmām un citiem ārējās iedarbības faktoriem ir panākta,  pateicoties to pašu svaram, ja žalūzijas ir izgatavotas no plastikāta vai alumīnija, vai speciāliem atsvariņiem, ko iešuj auduma lameles apakšējā malā.

Vertikālo žalūziju lameles var būt dažādās krāsās un ar atšķirīgu faktūru – no blīvas un smagas līdz plānai un gandrīz caurspīdīgai. To panāk ar vertikālo žalūziju lameļu izgatavošanas procesā izmantoto materiālu palīdzību. Šie materiāli var būt, piemēram, audums, PVC,  koks, un eksistē  arī tāds auduma vertikālo žalūziju paveids, ko dēvē par virvju žalūzijām.

Vertikālās žalūzijas ir ērts un praktisks risinājums, kas ir aktuāls gan privātmājām, gan arī mūsdienīgām biroju telpām. Tās aizsargā pret saules staru, vēja un putekļu iedarbību, norobežo skatu no ziņkārīgiem skatieniem, aizvieto starpistabu durvis, norobežojošus elementus, piemēram, vaļējus sastatņus, skapjus un biroju šķērssienas, bet, pats galvenais, tās ir viegli vadīt, un to vadības sistēma var būt gan manuāla, gan ar elektromotora pielietošanu. Vertikālo žalūziju audekls viegli sabīdās no centra uz malām vai no vienas malas uz otru, kas ļauj viegli regulēt istabas apgaismojumu no izkliedētas maigas gaismas līdz pilnīgam aptumšojumam.
Lapā:
Kārtot pēc:

Vertikālās žalūzijas - sistēma Standard

Vertikālās žalūzijas plastikāta logiem, koka logiem, alumīnija logiem; Vertikālajām žalūzijām ir pieejamas lameles ar šādiem platumiem: 89 mm, 127 mm vai 250 mm;Vertikālo žalūziju vadība: rokas vadība vai elektriskā piedziņa – 24 V DC motors;Vertikālo žalūziju materiālu izvēles iespējas:Audums – vertikālo žalūziju lameles no auduma; PVH - vertikālo žalūziju lameles no PVH (tikai 89 mm);Koks – vertikālo žalūziju lameles no koka (tikai 127 mm);Strings – auduma vertikālo žalūziju paveids,..

0.00€ Bez PVN: 0.00€