Moskītu tīkli

Moskītu tīkli
Moskītu tīkli Dormax palīdzēs aizsargāt telpas no nevēlamiem ārējās vides faktoriem, tādiem kā putekļi, papeles pūkas, moskīti, kukaiņi, insekti… Tie lieliski pārnes temperatūras maiņas un jebkurus laika apstākļus. Dormax moskītu tīkli saglabā savu kvalitāti visā laika gaitā, tie ir izturīgi pret plīsumiem un sadalīšanos, nemaina krāsu un neirst.
Moskītu tīkli var būt gan fiksēti – nekustīgi, gan mobīli – bīdāmi, atverami.

Fiksētie moskītu tīkli tiek uzstādīti uz mūsdienīgiem plastikāta un koka logiem. Atveramie moskītu tīkli domāti priekš durvīm un atveramajiem alumīnija logiem.  Daudzveidīgie moskītu tīklu stiprinājumi un iespējamās krāsu gammas, ļauj tos pielietot dažādos interjeros, mājās un konstrukcijās. Speciāli veidoti moskītu tīkli durvīm var tikt izmantoti priekš verandām, balkona durvīm, un daudzām citām durvīm, jo tās netraucē durvju brīvu atvēršanu un aizvēršanu. Ir vairāki moskītu tīklu veidi:

Rāmja moskītu tīkls

Rāmja moskītu tīkls – tā ir universāla konstrukcija, priekš jebkura tipa plastikāta, koka un alumīnija logiem un durvīm, noturīga pret saules staru iedarbību un temperatūras maiņām. Tā sastāv no rāmja profila un moskītu tīkla, kurš ir iestiepts rāmja profilā. Rāmja moskītu tīkli ir viegli uzstādāmi uz loga rāmja, uz loga rāmja no ielas puses vai logiem ar resti. Moskītu tīklu krāsas ir melna un pelēka.  Moskītu tīklu rāmju krāsas ir : balta, brūna, tumši brūna vai koka krāsā. 

Atveramie moskītu tīkli

Atveramie moskītu tīkli – pārsvarā tiek izmantoti balkonu, terašu vai lielu logu nosegšanai. Moskītu tīkls ir ļoti izturīgs pret plīsumiem, tas ir caurspīdīgs un praktiski neredzams. Speciālie atveramie moskītu tīkli, kas liekās uz durvīm, netraucē tās brīvi atvērt un aizvērt, ļaujot brīvi plūst gaisam un tajā pašā laikā aizsargāt pret putekļiem un moskītiem.

Rullo moskītu tīkls uz loga vai durvīm

Rullo moskītu tīkli – ( moskītu tīkls kurš sarullējas) uzstādāms uz rāmja no loga ārpuses vai balkona durvīm. Uz loga rāmja malām piestiprinās speciālas alumīnija vadotnes, bet apakšā ir speciāls aizbīdnis, aiz kura var nostiprināt rullo moskīta tīkla audumu. Rullo moskītu tīkls ērti sarullējas iekšā kārbā ar aukliņas vai speciāla alumīnija aizbīdņu palīdzību.  Rullo moskītu tīklu darbības princips ir tāds pats, kā aizsargžalūzijām.

Aizvērts moskītu tīkls netraucē brīvi atvērt un aizvērt logu vai durvis. Rullo moskītu tīkls uzstādāms pie loga rāmja un tas nepieskaras stiklam vai loga vērtnei. Moskītu tīklu horizontāli novietotie stieņi nodrošina vienmērīgi nostieptu tīklu, kas neveido viļņus un izliekumus, un dod papildus stingrību pie rāmja. Priekš mūsdienīgā moskītu tīkla nav nepieciešami speciāli kopšanas līdzekļi, pietiek ar vienkāršu ziepju šķīdumu.
Lapā:
Kārtot pēc:

Durvju moskītu tīkli

Durvju moskītu tīkli tiek izmantoti lauku māju ieejas durvīs un balkonu ailās aizsardzībai pret odiem, mušām, ziedputekšņiem un putekļiem. Durvju moskītu tīklu sistēma; Durvju moskītu tīkls ar pašaizverošām cilpām; Durvju moskītu tīkla sistēmas krāsa: balta vai brūna; Durvju moskītu tīkla krāsa: melns vai pelēks; Papildu aprīkojums durvju moskītu tīklam: Papildu šķērsprofils; Moskītu tīkla sistēma durvīm koka krāsā; Durtiņas mājdzīvniekiem; Polikarbon..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Moskītu rāmja tīkli (atlokāmie)

Visizplatītākais moskītu tīklu tips, pateicoties tā salīdzinoši zemajai cenai, ekspluatācijas vienkāršībai un universālajam pielietojumam. Der uzstādīšanai dzīvokļos, birojos un lauku mājās aizsardzībai pret odiem, mušām, ziedputekšņiem un putekļiem. Ziemā moskītu rāmja tīklu var viegli noņemt un, tiklīdz laiks kļūst atkal siltāks, uzliktu to no jauna. Moskītu rāmja tīkli ir piestiprināmi bez urbšanas loga kārbas ailā;Moskītu rāmja tīkla profils: M30; Moskītu rāmja tīkla sistēmas krāsa..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Plisētie moskītu tīkli – sistēma GM17

Plisētais moskītu tīkls ir montējams ailā vai uz ailas; Plisēto moskītu tīklu varianti: horizontāli (vienpusēji vai divpusēji); Plisētā moskītu tīkla sistēmas krāsa: balta, brūna, zelta ozola krāsā vai RAL; Plisētā moskītu tīkla krāsa: melns; Izteikti mazs plisētā moskītu tīkla sistēmas biezums – 17 mm; Papildu aprīkojums durvju moskītu tīklam: divkāršs iebūvējams virzienrāmis, kas ļauj integrēt moskītu tīklu ar ārējiem ruļļiem.  ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Ruļļa moskītu tīkls kārbā - sistēma GS43

Ruļļu moskītu tīkli kārbā; Ruļļu moskītu tīklu kārbā montāža: loga rāmis vai pie ailas sienā; Ruļļu moskītu tīklu varianti: vertikāli vai horizontāli (vienpusēji vai divpusēji); Ruļļa moskītu tīkla sistēmas kārbā krāsa: balta, brūna, zelta ozola krāsā vai RAL; Ruļļa moskītu tīkla kārbā krāsa: melns vai pelēks; Automātiska ruļļu moskītu tīkla satīšana kārbā (vertikālā versija); Ruļļu moskītu tīkliem kārbā papildus var būt šāds aprīkojums: Bremzes, kas palēnina v..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Zīmola Zanzar moskītu tīkli

Zīmola Zanzar moskītu tīkli ir pieejami pārdošanā ar klasisko tīklu vai plisē tipa tīklu; Moskītu tīkla Zanzar krāsa: melns vai pelēks; Plaša profilu  krāsu izvēle moskītu tīkliem Zanzar – ap 30 krāsu toņu, tostarp vairāk nekā 10 koka krāsas toņi; Populārākās moskītu tīklu Zanzar sistēmas: Plisse – plisē tipa horizontālais moskītu tīkls durvīm; Mini Plisse – plisē tipa horizontālais moskītu tīkls logiem; Giоconda – plisē tipa vertikālais moskītu tīkls logiem.&n..

0.00€ Bez PVN: 0.00€